4/5
Vizsgázni vittem az autót. Időben sorra kerültem, ment minden rendben. Korrekt csapat.
5/5
Először jártam itt, Pènteki napon eredet vizsgára hoztam az Opelem, a tulajtól (Zsolt) azonnal kaptam időpontot. Az eredet vizsgából véletlen a sok munkájuk miatt egy kis keveredés alakult ki és "kis műszaki" vizsga lett belőle ami alatt felhívta a figyelmem …
5/5
Gyors, korrekt szerviz, normális árakon. Csak ajánlani tudom, sok csalódás után végre egy jó csapat!